Obchodné podmienky

Pravidla a Podmínky


Webová stránka www.stifler.eu (a její subdomény) je vlastněna společností SC TAUPES S.R.L

Používáním webové stránky www.stifler.eu (k prohlížení a nákupu na webu) souhlasíte s tím, že jste vázáni níže uvedenými pravidly a podmínkami jako legitimní smlouvou mezi vámi (uživatelem, klientem) a SC TAUPES S.R.L (společností, námi). Důrazně doporučujeme, abyste si přečetli následující odstavce.

Používáním webových stránek www.stifler.eu k prohlížení nebo nákupu automaticky vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami. Tento souhlas se automaticky rozšiřuje na každou současnou nebo budoucí službu poskytovanou společností SC TAUPES S.R.L bez omezení.


1. Obecné informace o produktech a cenách

1.1 Fotografie zobrazené na této stránce jsou obrázky aktuálních produktů, které prodáváme, ale barevné odstíny produktů se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho přístroje a obrazovky. Mohou existovat také rozdíly v designu produktů.

1.2 Společnost provede rozumné pokusy o online aktualizaci počtu kusů na skladě, takže budete vědět, zda je výrobek na skladě, zda si jej můžete před objednat a/nebo o stavu zpracování objednávky a dodacích lhůtách. Tyto informace vám jsou zaslány prostřednictvím e-mailu nebo na mobilní telefon.

1.3 Produkty, obrázky, nabídky, ceny, a soutěže mohou být změněny bez předchozího upozornění.

1.4 Produkty zakoupené na www.stifler.eu jsou nové, jsou dodávány v originálním balení, a faktura je vždy přítomna při dodání ve fyzické nebo elektronické podobě. Potvrzení o převzetí od kurýra nebo bankovní výpis představují doklad o zaplacení.


2. Autorská práva

2.1 Veškerý obsah (text, grafika, obrázky, tlačítka, klipy, skripty, programy, a jakákoli další data) na stránce www.stifler.eu je vlastněn společností SC TAUPES S.R.L, jeho vlastníkem, partnerem/y, nebo dodavatelem/i, a je chráněn směrnicemi EU a zákonem č. 8/1996 rumunského úředního monitoru.

2.2 Grafika, loga, obrázky, nadpisy, a texty na stránkách www.stifler.eu nesmí být použity na produkty nebo služby, které nejsou vlastněny společností SC TAUPES S.R.L, takovým způsobem, aby to způsobilo záměnu nebo mělo dopad na pověst www.stifler.eu a/nebo SC TAUPES S.R.L. Právo používat tyto grafiky, loga, obrázky, nadpisy, texty apod. může být uděleno pouze prostřednictvím písemného souhlasu SC TAUPES S.R.L.


3. Používání této stránky

3.1 Zobrazení, procházení, používání a nákup produktů nebo služeb na těchto stránkách představuje vaše přijetí těchto podmínek.


4. Přístup na stránky

SC TAUPES S.R.L poskytuje neomezený přístup na webové stránky www.stifler.eu pro osobní účely, ale neposkytuje právo na stažení, úpravu, nebo úplné či částečné zkopírování webové stránky bez předchozího písemného souhlasu SC TAUPES S.R.L


5. Oprava chybných dat

5.1 Vyhrazujeme si právo opravit závady, chyby nebo opomenutí nalezené na těchto stránkách, které by mohly vzniknout v důsledku nesprávného designu, nedostatku přesnosti nebo softwarových chyb bez předchozího upozornění. Nejsme zodpovědni za problémy se softwarem nebo problémy způsobené selháním serveru. SC TAUPES S.R.L nepřebírá odpovědnost za ztrátu dat v důsledku selhání softwaru a nezaručuje, že e-maily zasílané stránkou, serverem nebo prostřednictvím www.stifler.eu neobsahují žádné viry nebo jiný škodlivý obsah, ale přijme přiměřená opatření tak, aby k tomu nedocházelo. Vyhrazujeme si právo zrušit nebo odvolat objednávky v případě chyby nebo mylné koncepce bez předchozího upozornění.


6. Spory a konflikty, rozhodné právo a soudní spory

6.1 Jakýkoli pokus o podvodné vyšetření www.stifler.eu bude oznámeno příslušným orgánům. Používáním této stránky (pro prohlížení a/nebo nákup) uživatel souhlasí s tím, že v případě sporu nebo soudního sporu mezi uživatelem a SC TAUPES S.R.L platí použitelné podmínky používání v platném právu Evropské unie.

6.2 V případě zjištění závad na produktu zakoupeném na www.stifler.eu může klient požádat o opravu nebo výměnu vadného výrobku. Klient je povinen předložit vadný produkt nebo poruchu zástupci společnosti SC TAUPES S.R.L S.R.L, který je zodpovědný pro potvrzení vadného výrobku nebo závady.

6.3 V případě jakéhokoli sporu nebo neshody mezi klientem a společností SC SC TAUPES S.R.L obě strany souhlasí s tím, že se pokusí o přívětivé řešení problému.

6.4 Protože naším cílem je udržet spokojenost našich klientů, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, pokud máte jakékoli problémy nebo otázky ohledně objednávky.


7. Modifikace

7.1 Společnost SC TAUPES S.R.L si vyhrazuje právo upravit obsah webové stránky www.stifler.eu zcela nebo částečně, což může zahrnovat podmínky používání, provoz stránky atd. bez předchozího upozornění.

7.2 Uživatel má povinnost pravidelně kontrolovat podmínky používání. Pokud s nimi nesouhlasí (nebo s různými možnými změnami), musí přestat používat tyto stránky. Pokračující používání webu představuje souhlas s Podmínkami používání.

 

8. Pravidlá pre vrátenie peňazí


8.1 Ak sa vám nepáči produkt, ktorý ste dostali (z akéhokoľvek dôvodu) alebo ste dostali nesprávny produkt, máte 14 dní od jeho prevzatia na to, aby ste ho vrátili v pôvodnom stave, v ktorom ste ho obdržali (nesmie byť použitý * 1).

Jediné, čo musíte urobiť je napísať nám e-mail * 2 na adresu zobrazenú na hlavnej stránke webových stránok a poslať nevyhovujúci tovar na nasledovnú adresu:

isklad 190214/09
TAUPES S.R.L.
Stará Vajnorská 11
83104 Bratislava

Zašleme vám iný produkt alebo Vám vrátime všetky peniaze. Dokonca zaplatíme aj náklady na dopravu!

8.2 Ak výrobok príde rozbitý alebo má nejaké vady (to sa niekedy stáva - tovar sa pokazí pri preprave alebo má výrobné chyby), prosím kontaktujte nás na e-mail * 4 s fotografiou rozbitého výrobku a my vám pošleme nový, zhodný produkt alebo iný model, ak si to budete priať * 5.

8.3 Všetky refundácie budú vykonané bankovým prevodom, cez PayPal alebo refundáciou kreditnou kartou (v prípade, že ste platili kartou)! Nezasielajú peniaze poštou, cez Western Union, ani inou službou!

Dajte nám vedieť e-mailom, ak požadujete vrátenie peňazí. K refundáciu obvykle dôjde najneskôr do 14 dní od prijatia informácií o vrátenie peňazí. Ak nedostaneme žiadne informácie o vrátenie peňazí, vrátime vám ich do 14 dní od doby, keď od vás obdržíme vrátený produkt.

Uschovajte si prosím potvrdenie o doručení vráteného produktu, kým nebude dokončený proces vrátenia peňazí.

8.4 Tieto pravidlá pre vrátenie produktov a vrátenia peňazí sa vzťahujú na produkty zakúpené na www.stifler.eu. Ak si myslíte, že budete vracať produkt, NEPOUŽÍVAJTE HO! Pred rozhodnutím o zrušení nákupu a vrátenie peňazí nemôžete produkt používať. Vyhradzujeme si právo odmietnuť vrátenie peňazí, ak sa domnievame, že produkt bol používaný.

* 1 V prípade, že sa vrátený tovar škrabance, chýba ich ochranný film, alebo originálny obal, vyhradzujeme si právo odmietnuť vrátenie peňazí. Naše výrobky sú vždy odoslané v ich originálnom stave bez použitia alebo poškodenia.
* 2 Uistite sa prosím, že ste do predmetu emailu uviedli číslo vašej objednávky, aby sme vás mohli vyhľadať v našom systéme, a spracovať vašu požiadavku rýchlejšie. Číslo objednávky nájdete na faktúre, ktorú ste dostali v balíčku, alebo v e-mailoch, ktoré ste od nás dostali.
* 3 Iba ak bola doručená kuriérom. Ak ste zásielku dostali poštou, budete ju musieť vrátiť poštou.
* 4 Pre drahšie výrobky, ktoré možno opraviť, vás môžeme požiadať o vrátenie výrobku.
 

9. Prihlásenie a odhlásenie odberu newslettera

Prihlásenie a odhlásenie odberu noviniek na www.stifler.eu je bezplatné a dobrovoľné a podlieha nasledujúcim podmienkam používania:

9.1 Odber môžete kedykoľvek zrušiť podľa pokynov uvedených v poznámke pod čiarou v e-mailoch. Správy sú zasielané v súlade so zákonmi, ktoré sa týkajú e-mailov pre obchodnú komunikáciu, tak ako sú definované v domácom a medzinárodnom práve.

9.2 Naša spoločnosť sa usiluje o to, aby každá nákupné skúsenosť bola príjemná a jedinečná, a urobíme všetko pre to, aby taká bola aj pre vás!


10. Dodanie, platba & záruka

10.1 Podľa našej kuriérskou zmluvy by každý balíček mal byť doručený na svoju určenú doručovaciu adresu do 5 až 8 pracovných dní od zadania objednávky. Doterajšie skúsenosti ukazujú, že priemerná doba dodania je 5 pracovných dní v závislosti od vašej polohe a zvolenom spôsobe prepravy. Vo veľmi zriedkavých prípadoch môže doba doručenia trvať dlhšie ako 8 dní.

Dodanie objednávok, ktoré boli podané počas rušných časov alebo hlavných sviatkov (Vianoce, Veľká noc a pod.) Môže trvať dlhšie.

Naše zásielky doručujeme spoločností GLS Courier do Rumunska, Maďarska, Českej republiky, Slovenska, Slovinska a Chorvátska, a prostredníctvom rumunskej pošty (Posta Romana) do všetkých ostatných európskych krajín.

Všetky balíky odoslané so službou GLS sú opatrené sledovacím číslom, zatiaľ čo zásielky zasielané poštou môžu byť zaslané so sledovacím číslom za príplatok. Snažíme sa do budúcna rozšíriť naše kuriérskou služby tiež do ďalších krajín.

Najlepšie variantu prepravy pre vaše potreby si môžete zvoliť pri platení.

 

10.2 www.stifler.eu a jej subdomény sú spravované spoločnosťou:

SC TAUPESS.R.L

ulice Principala, č.p. 582

Suceava

Suceava, Rumunsko

PSČ: 727210

RO VAT číslo .: RO39313259

Registračné číslo: ROONRC.J33/790/2011

10.3 Všetky balíky sú odosielané z nášho skladu umiestneného v: 

Stará Vajnorská 11 , Bratislava
PSČ: 83104

10.4 V prípade platby kartou bude čiastka odpočítaná len vtedy, keď tovar opustil sklad.

10.5 Na všetky online nákupy sa vzťahuje záruka 24 mesiacov.